Budżet Obywatelski 2019

Wykaz Punktów do głosowania

L.P. Punkt do głosowania Adres Dni funkcjonowania punktu Godziny
OGÓLNOMIEJSKIE
1 Ratusz Rynek 01 - 05.10.2018 r. 9.00 - 15.00
2 SOLARIS Plac Kopernika 16 01 - 05.10.2018 r.
06 - 07.10 2018 r.
15.30 - 19.00
3 Centrum Informacyjno-Edukacyjne "SENIOR" ul. Nysy Łużyckiej 7a 01-07.10.2018 9.00-19.00
4 Dom Dziennego Pobytu „Złota Jesień” ul. Hubala 4 01 - 05.10.2018 r.
06 - 07.10 2018 r.
10.00 - 16.00
5 ZOO ul. Spacerowa 10 06 - 07.10 2018 r. 9.00-19.00
6 Miejska Biblioteka Publiczna ul. Minorytów 4 06 - 07.10 2018 r. 9.00-19.00
7 Kryta Pływalnia Wodna Nuta ul. Prószkowska 96 06 - 07.10 2018 r. 9.00-19.00
DZIELNICOWE
1. Armii Krajowej Filia Młodzieżowego Domu
Kultury Nr 1
ul. Skautów Opolskich 10
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
2. Borki Świetlica
ul. Pelargonii 12
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
3. Chabry Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11
ul. Chabrów 65
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
4. Chmielowice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30
ul. Nyska 1
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
5. Czarnowąsy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31
ul. Krzanowicka 1
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
6. Grotowice Hol Klubu Osiedlowego NCPP
ul. Oświęcimska 90
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
7. Groszowice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24
ul. Wiktora Gorzołki 4
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
8. Grudzice Plac przed kościołem Matki Boskiej Fatimskiej
ul. Morcinka
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
9. Kolonia Gosławicka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20
ul. Grudzicka 48
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
10. Krzanowice Świetlica
ul. Krzanowicka 109
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
11. Malina Zespół Szkolno-Przedszkolny
Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae
ul. Olimpijska 2 i 4-4a
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
12. Malinka Politechnika Opolska Akademik Sokrates
ul. Małopolska 22
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
13. Nadodrze Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 
ul. Bonczyka 13
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
14. Nowa Wieś Królewska Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2
ul. Zofii Nałkowskiej 16
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
15. Półwieś Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 
ul. Cmentarna 7
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
16. Szczepanowice – Wójtowa Wieś Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Walerego Wróblewskiego 7
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
17. Śródmieście Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII
ul. Ozimska 48A
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
18. Świerkle Świetlica
ul. Świerki 2
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
19. Winów Świetlica
ul.Szkolna 14
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
20. Wróblin Świetlica
ul. Gminna
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
21. Wrzoski Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej
ul. Wrocławska 242
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
22. Zaodrze Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14
ul. Szymona Koszyka 21
(wejście główne)
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00
23. Żerkowice OSP w Opolu - Żerkowicach
ul. Paprotkowa 9c (remiza strażacka)
07.10.2018 r. 9.00 - 19.00

INFOLINIA: 77-44-61-568

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE