plik foto id: 1400010336

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Nazwa projektu:

BEACH BAR PARTY

Dokładny adres:

ul. Kowalska 2

Lokalizacja na mapie:

Nr działki:

numer działki: 178, id działki: 166101_1.0098.178

Kategoria projektu:

OGÓLNOMIEJSKIE - (od 10 000 do 1 300 000 zł)

Charakter projektu:

NIEINWESTYCYJNY - tzw. „projekt miękki”

Temat projektu:

edukacja i kultura

Zestawienie kosztów:

1.Realizacja BEACH BAR PARTY w czerwcu 202310 000.00 zł
2.Realizacja BEACH BAR PARTY w lipcu 202310 000.00 zł
3.Realizacja BEACH BAR PARTY w sierpniu 202310 000.00 zł

Szacunkowy koszt realizacji projektu: 30 000.00 zł

Skrócony opis projektu:

BEACH BAR PARTY to seria wydarzeń muzycznych odbywających się latem w urokliwych miejscach Opola, na terenach zielonych, nad wodą i z dostępem do beach baru.

Szczegółowy opis projektu:

Urokliwe lokalizacje, piękna pogoda, klubowa muzyka, beach bar. Czego chcieć więcej?! BEACH BAR PARTY to seria muzycznych wydarzeń skierowanych do wszystkich Opolan spragnionych dobrej zabawy przy klubowych brzmieniach, która prezentuje twórczość lokalnych DJ-ów i producentów, a mieszkańcom miasta zapewnia świetną rozrywkę w pięknych okolicznościach przyrody. W wielu polskich miastach tego rodzaju imprezy odbywają się regularnie od lat. Najwyższa pora sprawdzić, jak przyjmą się w Opolu!

Uzasadnienie potrzeby realizacji projektu:

Scena elektroniczna w Opolu, mimo tego, że w ostatnich latach bardzo się rozwinęła, z powodu trwającej pandemii nie miała możliwości szerszego zaistnienia. Wydaje się również, że z każdym rokiem w naszym mieście przybywa coraz więcej odbiorców tego rodzaju muzyki. Projekt wychodzi na przeciw ich oczekiwaniem, a jego realizacja umożliwi zarówno promocję twórczości lokalnych artystów, DJ-ów i producentów, jak i zapewni doskonałą rozrywkę miłośnikom klubowych brzmień w okresie wakacyjnym.

Ogólnodostępność projektu:

Projekt jest skierowany do wszystkich mieszkańców Opola zainteresowanych muzyką elektroniczną i klubową oraz tego rodzaju formą spędzania wolnego czasu. Realizacja zadania nastąpiłaby w trzech następujących po sobie letnich miesiącach, od czerwca do sierpnia 2023 roku. Każde wydarzenie trwałoby od wczesnych godzin popołudniowych do późnych godzin nocnych. Projekt miałby charakter ogólnodostępny i nieodpłatny.