plik foto id: 1400010336

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Nazwa projektu:

Plac zabaw dla dorosłych

Dokładny adres:

Bolkowska

Lokalizacja na mapie:

Nr działki:

numer działki: 124/8, id działki: 166101_1.0128.AR_40.124/8

Kategoria projektu:

OGÓLNOMIEJSKIE - (od 10 000 do 1 300 000 zł)

Charakter projektu:

INWESTYCYJNY - tzw. „projekt twardy”

Temat projektu:

tereny rekreacyjne, place zabaw, mała architektura

Zestawienie kosztów:

1.zakup urządzeń i przygotowanie ternu100 000.00 zł

Szacunkowy koszt realizacji projektu: 100 000.00 zł

Skrócony opis projektu:

Przygotowanie terenu pod plac zabaw dla dorosłych, zakup odpowiednich urządzeń np. huśtawek, trampolin, ściany do rysowania, bujaków, pierścieni do huśtania, zjeżdżalni, zjazdu linowego, itp. urządzeń

Szczegółowy opis projektu:

Plac zabaw dla dorosłych będzie miejscem rekreacji i wypoczynku mieszkańców nie tylko Opola, ale również przyjeżdżających gości. Wiele zamontowanych urządzeń sportowych będzie wykorzystanych przez odwiedzających plac do usprawniania ich kondycji, uatrakcyjni pobyt na opisanym placu.

Uzasadnienie potrzeby realizacji projektu:

Zamontowanie na placu zabaw urządzenia mają umożliwić korzystanie z nich osobom dorosłym i młodzieży, zachęcać do aktywnego i twórczego spędzania czasu w miejscach innych niż siłownie zewnętrzne czy parki miejskie. Plac ten umożliwi spędzanie czasu na powietrzu w inny sposób, odreagowania stresów, zrobienia czegoś trochę szalonego, czegoś, czego na co dzień robić nie ma gdzie i jak. Szerokie, wygodne huśtawki, duże, szerokie zjeżdżalnie i trampoliny, ściana do rysowania, bujawki-hamaki czy ciekawie zaaranżowane miejsca do siedzenia itp. będą alternatywną formą spędzania wolnego czasu.

Ogólnodostępność projektu:

ogólnodostępny